2019 YKS sonucu Fakültemiz Bölümlerine yerleşip 16-21 Ağustos 2019 tarihleri arasında e-Devlet üzerinden elektronik kayıt yaptıran ve evraklarını teslim etmeyen öğrencilerimizin kayıt işlemlerinin tamamlanabilmesi için istenilen belgeleri en geç 9-16 Eylül 2019 tarihleri arasında Fakültemizin Öğrenci İşleri Bürosuna teslim etmeleri gerekmektedir.
2019 YKS sonucuna göre Fakültemize yeni kayıt yaptıran öğrencilerimizin ders kayıt işlemlerine ilişkin kılavuz için tıklayınız.
2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ÖĞRENCİ DANIŞMANLARI
Bölüm |
Sınıf |
Program |
Kat/Oda Numarası |
1.Danışman (Öğretim Üyesi) |
2. Danışman (Arş.Gör.) |
Kat/Oda Numarası |
İşletme Bölümü |
1 |
Gündüz |
2.Kat 229 |
Dr. Öğr. Üyesi Ömer Faruk GÜLEÇ |
Arş. Gör. Ali EROL |
3. Kat 325 |
Gece |
Dr. Öğr. Üyesi Ömer Faruk GÜLEÇ |
Arş. Gör. Ali EROL |
||||
2 |
Gündüz |
1.Kat 127 |
Dr. Öğr. Üyesi Özge SIĞIRCI |
Arş. Gör. İlkem AYDIN |
3. Kat 325 |
|
Gece |
Dr. Öğr. Üyesi Özge SIĞIRCI |
Arş. Gör. İlkem AYDIN |
||||
3 |
Gündüz |
1.Kat 130 |
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Can DEMİRTAŞ |
Arş. Gör. Dr. İfakat BALIK |
Zemin Kat 26 |
|
Gece |
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Can DEMİRTAŞ |
Arş. Gör. Dr. İfakat BALIK |
||||
4 |
Gündüz |
2. Kat 230 |
Dr. Öğr. Üyesi Muhammet ATALAY |
Arş. Gör. Öznur AYDINER ÇAKIREL |
Zemin Kat 25 |
|
Gece |
Dr. Öğr. Üyesi Muhammet ATALAY |
Arş. Gör. Öznur AYDINER ÇAKIREL |
||||
İktisat Bölümü |
1 |
Gündüz |
3. Kat 324 |
Dr.Öğr.Üyesi Furkan YILDIZ |
Arş. Gör. Halil KETE |
Zemin Kat 28 |
2 |
Gündüz |
2. Kat 225 |
Dr.Öğr.Üyesi Abdülselam SAĞIN |
Arş. Gör. Ezgi UYSAL |
Zemin Kat 19 |
|
3 |
Gündüz |
2. Kat 232 |
Dr.Öğr.Üyesi Barış AYTEKİN |
Arş. Gör. Ali Haydar BEŞER |
Zemin Kat 30 |
|
4 |
Gündüz |
1.Kat 129
|
Dr.Öğr.Üyesi Burcu ŞENALP |
Arş. Gör. Emre AKUSTA |
3. Kat 325 |
|
Gece |
3. Kat 324 |
Dr.Öğr.Üyesi Adem GÖK |
Arş. Gör. İbrahim Onur KOÇAŞLI |
Zemin Kat 9 |
||
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü
|
1 |
Gündüz |
2. Kat 226 |
Dr. Öğr. Üyesi Oğuz KAAN |
Arş. Gör. Oğuzhan KOCA |
3. Kat 325 |
Gece |
1.Kat 125 |
Dr. Öğr. Üyesi Toygar Sinan BAYKAN |
Arş. Gör. Dr. Hacı SARI |
Zemin Kat 27 |
||
2 |
Gündüz |
3.Kat 315 |
Dr. Öğr. Üyesi Nergiz AYDOĞDU |
Arş. Gör. Erhan ÖZŞEKER |
Zemin Kat 27 |
|
Gece |
Dr. Öğr. Üyesi Nergiz AYDOĞDU |
Arş. Gör. Sezgin SEZGİN |
Zemin Kat 15 |
|||
3
|
Gündüz |
2. Kat 226 |
Dr. Öğr. Üyesi Oğuz KAAN |
Arş. Gör. Aygül KIZILAY |
Zemin Kat 24 |
|
Gece |
Dr. Öğr. Üyesi Oğuz KAAN |
Arş. Gör. İlknur GÜL |
Zemin Kat 24 |
|||
4 |
Gündüz |
1.Kat 125 |
Dr. Öğr. Üyesi Toygar Sinan BAYKAN |
Arş. Gör. Enis DUMAN |
Zemin Kat 30 |
|
Gece |
Dr. Öğr. Üyesi Toygar Sinan BAYKAN |
Arş. Gör. Dr. Osman KOCAAGA |
Zemin Kat 27 |
|||
Çalışma Ekonomisi Ve Endüstri İlişkileri Bölümü
|
1 |
Gündüz |
3.Kat 312/321 |
Doç. Dr. Ramazan TİYEK |
Arş. Gör. Atanur KARAAHMETOĞLU |
Zemin Kat 9 |
Gece |
Doç. Dr. Ramazan TİYEK |
Arş. Gör. Atanur KARAAHMETOĞLU |
||||
2 |
Gündüz |
1.Kat 129 |
Dr. Öğr. Üyesi İlknur KARAASLAN |
Arş. Gör. İzzettin AS |
Zemin Kat 28 |
|
Gece |
Dr. Öğr. Üyesi İlknur KARAASLAN |
Arş. Gör. İzzettin AS |
||||
3 |
Gündüz |
2.Kat 231 |
Dr. Öğr. Üyesi Şenol ÖZTÜRK |
Arş. Gör. Abdullah ÖNAL |
Zemin Kat 28 |
|
Gece |
Dr. Öğr. Üyesi Şenol ÖZTÜRK |
Arş. Gör. Aykut AYDIN |
Zemin Kat 9 |
|||
4 |
Gündüz |
1.Kat 130 |
Doç. Dr. Oğuz BAŞOL |
Arş. Gör. İsmihan DURAN |
3.Kat 325 |
|
Gece |
Doç. Dr. Oğuz BAŞOL |
Arş. Gör. Umut YERTÜM |
Zemin Kat 15 |
|||
Uluslararası İlişkiler Bölümü
|
1
|
Gündüz |
1.Kat 125 |
Dr. Öğr. Üyesi Nuri Gökhan TOPRAK |
Arş. Gör. Altuğ KOÇ |
Zemin Kat 13 |
2 |
Gündüz |
2.Kat 225 |
Dr. Öğr. Üyesi Emre OZAN |
Arş. Gör. Betül GÜLTEKİN |
Zemin Kat 24 |
|
3 |
Gündüz |
2.Kat 228 |
Dr. Öğr. Üyesi Sezin İBA GÜRSOY |
Arş. Gör. Cihan YAYLAK |
Zemin Kat 30 |
|
Gece |
2.Kat 231 |
Dr. Öğr. Üyesi İbrahim KALKAN |
Arş. Gör. Murat GÜNEYLİOĞLU |
Zemin Kat 13 |
||
4 |
Gündüz |
3.Kat 324 |
Dr. Öğr. Üyesi Gökhan ALBAYRAK |
Arş. Gör. Dr. Gülayşe ÜLGEN TÜREDİ |
Zemin Kat 19 |
|
Gece |
1.Kat 125 |
Dr. Öğr. Üyesi İhsan Ömer ATAGENÇ |
Arş. Gör. Nevin TÜRKER YILDIZ |
Zemin Kat 13 |