2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı ders kayıt işlemleri 09 Eylül-13 Eylül 2019 tarihleri arasında öğrenci bilgi sistemi üzerinden yapılacaktır. Belirlenen tarihlerde sistemsel olarak ders kaydını tamamlayan öğrencilerimizin dekontlarını ve ders kayıt çıktılarını (3 nüsha) 27 Eylül 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar program danışmanlarına teslim etmeleri gerekmektedir.
Ekle-Sil tarihleri 16-18 Eylül 2019 tarihleri arasında olup, değişiklik yapılacak zorunlu ve seçmeli dersler için bu tarihler arasında öğrenci danışmanıyla iletişime geçmelidir. Kanuni temsilcileri aracılığıyla kayıt yaptıracak öğrencilerimiz noter vekâletinin aslını kanuni temsilcilerine ulaştırmalıdırlar.
Öğrencilerimizin öncelikle ödemeleri gereken katkı payı/öğrenim ücreti tutarını Ziraat Bankası ATM’lerinden kayıt tarih aralığında ödemeleri gerekmektedir.
Örgün öğretim öğrencisi olup, okulunu uzatmayan öğrencilerimiz katkı payı ödemeyeceklerdir.
Bölüm |
Sınıf |
Program |
Kat/Oda Numarası |
1.Danışman (Öğretim Üyesi) |
2. Danışman (Arş.Gör.) |
Kat/Oda Numarası |
İşletme Bölümü |
1 |
Gündüz |
2.Kat 229 |
Dr. Öğr. Üyesi Ömer Faruk GÜLEÇ |
Arş. Gör. Ali EROL |
3. Kat 325 |
Gece |
Dr. Öğr. Üyesi Ömer Faruk GÜLEÇ |
Arş. Gör. Ali EROL |
||||
2 |
Gündüz |
1.Kat 127 |
Dr. Öğr. Üyesi Özge SIĞIRCI |
Arş. Gör. İlkem AYDIN |
3. Kat 325 |
|
Gece |
Dr. Öğr. Üyesi Özge SIĞIRCI |
Arş. Gör. İlkem AYDIN |
||||
3 |
Gündüz |
1.Kat 130 |
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Can DEMİRTAŞ |
Arş. Gör. Dr. İfakat BALIK |
Zemin Kat 26 |
|
Gece |
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Can DEMİRTAŞ |
Arş. Gör. Dr. İfakat BALIK |
||||
4 |
Gündüz |
2. Kat 230 |
Dr. Öğr. Üyesi Muhammet ATALAY |
Arş. Gör. Öznur AYDINER ÇAKIREL |
Zemin Kat 25 |
|
Gece |
Dr. Öğr. Üyesi Muhammet ATALAY |
Arş. Gör. Öznur AYDINER ÇAKIREL |
||||
İktisat Bölümü |
1 |
Gündüz |
3. Kat 324 |
Dr.Öğr.Üyesi Furkan YILDIZ |
Arş. Gör. Halil KETE |
Zemin Kat 28 |
2 |
Gündüz |
2. Kat 225 |
Dr.Öğr.Üyesi Abdülselam SAĞIN |
Arş. Gör. Ezgi UYSAL |
Zemin Kat 19 |
|
3 |
Gündüz |
2. Kat 232 |
Dr.Öğr.Üyesi Barış AYTEKİN |
Arş. Gör. Ali Haydar BEŞER |
Zemin Kat 30 |
|
4 |
Gündüz |
1.Kat 129
|
Dr.Öğr.Üyesi Burcu ŞENALP |
Arş. Gör. Emre AKUSTA |
3. Kat 325 |
|
Gece |
3. Kat 324 |
Dr.Öğr.Üyesi Adem GÖK |
Arş. Gör. İbrahim Onur KOÇAŞLI |
Zemin Kat 9 |
||
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü
|
1 |
Gündüz |
2. Kat 226 |
Dr. Öğr. Üyesi Oğuz KAAN |
Arş. Gör. Oğuzhan KOCA |
3. Kat 325 |
Gece |
1.Kat 125 |
Dr. Öğr. Üyesi Toygar Sinan BAYKAN |
Arş. Gör. Dr. Hacı SARI |
Zemin Kat 27 |
||
2 |
Gündüz |
3.Kat 315 |
Dr. Öğr. Üyesi Nergiz AYDOĞDU |
Arş. Gör. Erhan ÖZŞEKER |
Zemin Kat 27 |
|
Gece |
Dr. Öğr. Üyesi Nergiz AYDOĞDU |
Arş. Gör. Sezgin SEZGİN |
Zemin Kat 15 |
|||
3
|
Gündüz |
2. Kat 226 |
Dr. Öğr. Üyesi Oğuz KAAN |
Arş. Gör. Aygül KIZILAY |
Zemin Kat 24 |
|
Gece |
Dr. Öğr. Üyesi Oğuz KAAN |
Arş. Gör. İlknur GÜL |
Zemin Kat 24 |
|||
4 |
Gündüz |
1.Kat 125 |
Dr. Öğr. Üyesi Toygar Sinan BAYKAN |
Arş. Gör. Enis DUMAN |
Zemin Kat 30 |
|
Gece |
Dr. Öğr. Üyesi Toygar Sinan BAYKAN |
Arş. Gör. Dr. Osman KOCAAGA |
Zemin Kat 27 |
|||
Çalışma Ekonomisi Ve Endüstri İlişkileri Bölümü
|
1 |
Gündüz |
3.Kat 312/321 |
Doç. Dr. Ramazan TİYEK |
Arş. Gör. Atanur KARAAHMETOĞLU |
Zemin Kat 9 |
Gece |
Doç. Dr. Ramazan TİYEK |
Arş. Gör. Atanur KARAAHMETOĞLU |
||||
2 |
Gündüz |
1.Kat 129 |
Dr. Öğr. Üyesi İlknur KARAASLAN |
Arş. Gör. İzzettin AS |
Zemin Kat 28 |
|
Gece |
Dr. Öğr. Üyesi İlknur KARAASLAN |
Arş. Gör. İzzettin AS |
||||
3 |
Gündüz |
2.Kat 231 |
Dr. Öğr. Üyesi Şenol ÖZTÜRK |
Arş. Gör. Abdullah ÖNAL |
Zemin Kat 28 |
|
Gece |
Dr. Öğr. Üyesi Şenol ÖZTÜRK |
Arş. Gör. Aykut AYDIN |
Zemin Kat 9 |
|||
4 |
Gündüz |
1.Kat 130 |
Doç. Dr. Oğuz BAŞOL |
Arş. Gör. İsmihan DURAN |
3.Kat 325 |
|
Gece |
Doç. Dr. Oğuz BAŞOL |
Arş. Gör. Umut YERTÜM |
Zemin Kat 15 |
|||
Uluslararası İlişkiler Bölümü
|
1
|
Gündüz |
1.Kat 125 |
Dr. Öğr. Üyesi Nuri Gökhan TOPRAK |
Arş. Gör. Altuğ KOÇ |
Zemin Kat 13 |
2 |
Gündüz |
2.Kat 225 |
Dr. Öğr. Üyesi Emre OZAN |
Arş. Gör. Betül GÜLTEKİN |
Zemin Kat 24 |
|
3 |
Gündüz |
2.Kat 228 |
Dr. Öğr. Üyesi Sezin İBA GÜRSOY |
Arş. Gör. Cihan YAYLAK |
Zemin Kat 30 |
|
Gece |
2.Kat 231 |
Dr. Öğr. Üyesi İbrahim KALKAN |
Arş. Gör. Murat GÜNEYLİOĞLU |
Zemin Kat 13 |
||
4 |
Gündüz |
3.Kat 324 |
Dr. Öğr. Üyesi Gökhan ALBAYRAK |
Arş. Gör. Dr. Gülayşe ÜLGEN TÜREDİ |
Zemin Kat 19 |
|
Gece |
1.Kat 125 |
Dr. Öğr. Üyesi İhsan Ömer ATAGENÇ |
Arş. Gör. Nevin TÜRKER YILDIZ |
Zemin Kat 13 |