11.SPOR ŞENLİKLERİ ÖĞRENCİ FUTBOL MAÇLARI FİKSTÜRÜ
TURNUVA ADI :FUTBOL
KATEGORİSİ :ERKEK ÖĞRENCİ
MÜSABAKA ŞEKLİ :ELEME USULÜ
MÜSABAKA YERİ :KAYALI YERLEŞKESİ FUTBOL STADI
*TURNUVAYA KATILAN ÖĞRENCİ TAKIMLARI
1- LÜLEBURGAZ MYO
2-TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ
3- FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
4- İ.B.B.F
5- MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
6- UYGULAMALI BİL. FAKÜLTESİ
7- SAĞLIK YÜKSEK OKULU
8- BABAESKİ MYO
9- MİMARLIK FAKÜLTESİ
10- İLAHİYAT FAKÜLTESİ
NOT:
Turnuvalar belirtilen tarihlerde ve saatlaerde başlayacaktır.(mazeretsiz olarak bildirilmeyen müsabakalarda 15 dk bekleme süresi vardır.Aksi takdirde Hükmen mağlup ilan edilecektir.)
Beraberlik ile sonuçlanan maçlarda tur atlayacak takımı belirlemek için uzatma yapılmadan direkt 5”er adet seri penaltılarla belirlenecektir.
Olumsuz şartlar ve mazeretlerde turnuva tarih ve saatlerdeki değişiklikler tertip komitesince değiştirilebilir.
Turnuvalar boyunca maçlar öncesi kimlik kontrolleri yapılacaktır.2017-2018 aktif öğrenci belgeleri ıslak imzalı ve onaylı müsabakalara gelirken yanlarında olacaktır.E-devlet çıktısı kabul edilmeyecektir.
Turnuvalar boyunca yapılacak olan itirazlar görevli Tertip Komite Üyesine yazılı olarak yapılabilecektir.
Müsabakanlar tek devre 45 dakika olmak üzere 2 devreli oynanacaktır.
Turnuvalar boyunca takımlar başında sorumlu bir hoca veya personel, idareci korumun da hazır
bulunacaktır.
Müsabakalarda takımların 5’er oyuncu değişim hakkı vardır. Ancak 2. Devre başladıktan sonra ve devam eden zamanda takımlar 3 oyuncu değiştirebilirler. (Devre arası yapılan değişiklikler ikinci devreden sayılmaz.)
1 LÜLEBURGAZ MYO |
|||||
|
1--2 GALİBİ (1.MAÇ) |
||||
2 TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ |
|
||||
|
1-2-3-4 GALİBİ (6.MAÇ) |
||||
|
|
|
|||
3 FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ |
|
|
|||
|
3--4 GALİBİ (2.MAÇ) |
|
|||
4 İ.B.B.F |
|
|
|||
|
|||||
5 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ |
|
FİNAL(9.MAÇ) |
|||
|
5--6 GALİBİ (3.MAÇ) |
|
|
||
6 UYGULAMALI BİL. FAKÜLTESİ |
|
|
|||
|
|
||||
|
5-6-7-8 GALİBİ (7.MAÇ) |
|
|||
7 SAĞLIK YÜKSEK OKULU |
|
|
|
||
|
7--8 GALİBİ (4.MAÇ) |
|
|
||
8 BABAESKİ MYO |
|
|
5-6-7-8-9-10 GALİBİ (8.MAÇ) |
||
|
|
||||
9 MİMARLIK FAKÜLTESİ |
|
||||
|
9-10 GALİBİ (5.MAÇ) |
||||
10 İLAHİYAT FAKÜLTESİ |
|||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TARİH |
GÜN |
SAAT |
MAÇ NO |
EŞLEŞMELER |
02.MAYIS.2018 |
ÇARŞAMBA |
12.00 |
1.MAÇ |
LÜLEBURGAZ MYO/ TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ |
02.MAYIS.2018 |
ÇARŞAMBA |
14.30 |
3.MAÇ |
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ/ UYGULAMALI BİL. FAKÜLTESİ |
03.MAYIS.2018 |
PERŞEMBE |
12.00 |
5.MAÇ |
MİMARLIK FAKÜLTESİ/ İLAHİYAT FAKÜLTESİ |
03.MAYIS.2018 |
PERŞEMBE |
14.30 |
2.MAÇ |
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ/ İ.B.B.F |
04.MAYIS.2018 |
CUMA |
14.30 |
4.MAÇ |
SAĞLIK YÜKSEK OKULU/ BABAESKİ MYO |
07.MAYIS.2018 |
PAZARTESİ |
12.00 |
6.MAÇ |
1-2 GALİBİ (1.MAÇ)/ 3-4 GALİBİ (2.MAÇ) |
07.MAYIS.2018 |
PAZARTESİ |
14.30 |
7.MAÇ |
5-6 GALİBİ (3.MAÇ)/ 7-8 GALİBİ (4.MAÇ) |
08.MAYIS.2018 |
SALI |
12.00 |
8.MAÇ |
5-6-7-8 GALİBİ (7.MAÇ)/ 9-10 GALİBİ (5.MAÇ) |
10.MAYIS.2018 |
PERŞEMBE |
14.30 |
7.MAÇ |
1-2-3-4 GALİBİ (6.MAÇ)/ 5-6-7-8-9-10 GALİBİ (8.MAÇ) |
|
|
|
|
|