2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı ders kayıt işlemleri 20 Ocak-24 Ocak 2020 tarihleri arasında öğrenci bilgi sistemi üzerinden yapılacaktır. Belirlenen tarihlerde sistemsel olarak ders kaydını tamamlayan öğrencilerimizin dekontlarını ve ders kayıt çıktılarını (3 nüsha) 10 Şubat 2020 Pazartesi günü mesai bitimine kadar program danışmanlarına teslim etmeleri gerekmektedir.
İ.Ö. Programında okuyan öğrencilerimizin sınıf atlatma işlemleri 24 Ocak 2020 tarihinde %10’luk başarı dilimi tespitinden sonra yapılacağından bu durumdaki öğrencilerimiz mevcut durumlarına göre ders kayıtlarını yapacaklar, 27-29 Ocak 2020 tarihleri arasında ders-ekle bırak döneminde ders kayıt işlemlerini tamamlayacaklardır.
Ekle-Sil İşlemleri 27-29 Ocak 2020 tarihleri arasında olup, değişiklik yapılacak zorunlu ve seçmeli dersler için bu tarihler arasında öğrenci danışmanıyla iletişime geçmelidir. Kanuni temsilcileri aracılığıyla kayıt yaptıracak öğrencilerimiz noter vekâletinin aslını kanuni temsilcilerine ulaştırmalıdırlar.
Öğrencilerimizin öncelikle ödemeleri gereken katkı payı/öğrenim ücreti tutarını Ziraat Bankası ATM’lerinden kayıt tarih aralığında ödemeleri gerekmektedir.
İkinci bir üniversite okumayan ve örgün öğretim öğrencisi olup, okulunu uzatmayan öğrencilerimiz katkı payı ödemeyeceklerdir.
Ders Kayıt Videosu için tıklayınız.
Katkı Payı / Öğrenim Ücretleri için tıklayınız.
KLU İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ DEKANLIĞI
2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ÖĞRENCİ DANIŞMANLARI
Bölüm |
Sınıf |
Program |
Kat/Oda Numarası |
1.Danışman (Öğretim Üyesi) |
2. Danışman (Arş.Gör.) |
Kat/Oda Numarası |
İşletme Bölümü |
1 |
Gündüz |
2.Kat 229 |
Dr. Öğr. Üyesi Ömer Faruk GÜLEÇ |
Arş. Gör. Ali EROL |
3. Kat 325 |
Gece |
Dr. Öğr. Üyesi Ömer Faruk GÜLEÇ |
Arş. Gör. Ali EROL |
||||
2 |
Gündüz |
1.Kat 127 |
Dr. Öğr. Üyesi Özge SIĞIRCI |
Arş. Gör. İlkem AYDIN |
3. Kat 325 |
|
Gece |
Dr. Öğr. Üyesi Özge SIĞIRCI |
Arş. Gör. İlkem AYDIN |
||||
3 |
Gündüz |
1.Kat 130 |
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Can DEMİRTAŞ |
Arş. Gör. Dr. İfakat BALIK |
Zemin Kat 26 |
|
Gece |
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Can DEMİRTAŞ |
Arş. Gör. Dr. İfakat BALIK |
||||
4 |
Gündüz |
2. Kat 230 |
Dr. Öğr. Üyesi Muhammet ATALAY |
Öğr. Gör. Zeynep Miray ÇAKIR |
Zemin Kat 26 |
|
Gece |
Dr. Öğr. Üyesi Muhammet ATALAY |
Arş. Gör. Öznur AYDINER ÇAKIREL |
Zemin Kat 25 |
|||
İktisat Bölümü |
1 |
Gündüz |
3. Kat 324 |
Dr.Öğr.Üyesi Furkan YILDIZ |
Arş. Gör. Halil KETE |
Zemin Kat 28 |
2 |
Gündüz |
2. Kat 225 |
Dr.Öğr.Üyesi Abdülselam SAĞIN |
Arş. Gör. Ezgi UYSAL |
Zemin Kat 19 |
|
3 |
Gündüz |
2. Kat 232 |
Dr.Öğr.Üyesi Barış AYTEKİN |
Arş. Gör. Ali Haydar BEŞER |
Zemin Kat 30 |
|
4 |
Gündüz |
1.Kat 129
|
Dr.Öğr.Üyesi Burcu ŞENALP |
Arş. Gör. Emre AKUSTA |
3. Kat 325 |
|
Gece |
3. Kat 324 |
Dr.Öğr.Üyesi Adem GÖK |
Arş. Gör. İbrahim Onur KOÇAŞLI |
Zemin Kat 9 |
||
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü
|
1 |
Gündüz |
2. Kat 226 |
Dr. Öğr. Üyesi Oğuz KAAN |
Arş. Gör. Oğuzhan KOCA |
3. Kat 325 |
Gece |
1.Kat 125 |
Dr. Öğr. Üyesi Toygar Sinan BAYKAN |
Arş. Gör. Dr. Hacı SARI |
Zemin Kat 27 |
||
2 |
Gündüz |
3.Kat 315 |
Dr. Öğr. Üyesi Nergiz AYDOĞDU |
Arş. Gör. Erhan ÖZŞEKER |
Zemin Kat 27 |
|
Gece |
Dr. Öğr. Üyesi Nergiz AYDOĞDU |
Arş. Gör. Sezgin SEZGİN |
Zemin Kat 15 |
|||
3
|
Gündüz |
2. Kat 226 |
Dr. Öğr. Üyesi Oğuz KAAN |
Arş. Gör. Aygül KIZILAY |
Zemin Kat 24 |
|
Gece |
Dr. Öğr. Üyesi Oğuz KAAN |
Arş. Gör. İlknur GÜL |
Zemin Kat 24 |
|||
4 |
Gündüz |
1.Kat 125 |
Dr. Öğr. Üyesi Toygar Sinan BAYKAN |
Arş. Gör. Enis DUMAN |
Zemin Kat 30 |
|
Gece |
Dr. Öğr. Üyesi Toygar Sinan BAYKAN |
Arş. Gör. Dr. Osman KOCAAGA |
Zemin Kat 27 |
|||
Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü
|
1 |
Gündüz |
Zemin Kat 11 |
Dr. Öğr. Üyesi Mehtap DEMİR |
Arş. Gör. Atanur KARAAHMETOĞLU |
Zemin Kat 9 |
Gece |
Dr. Öğr. Üyesi Mehtap DEMİR |
Arş. Gör. Atanur KARAAHMETOĞLU |
||||
2 |
Gündüz |
3.Kat 312/321 |
Doç. Dr. Ramazan TİYEK |
Arş. Gör. İzzettin AS |
Zemin Kat 28 |
|
Gece |
Doç. Dr. Ramazan TİYEK |
Arş. Gör. İzzettin AS |
||||
3 |
Gündüz |
2.Kat 231 |
Dr. Öğr. Üyesi Şenol ÖZTÜRK |
Arş. Gör. Abdullah ÖNAL |
Zemin Kat 28 |
|
Gece |
Dr. Öğr. Üyesi Şenol ÖZTÜRK |
Arş. Gör. Aykut AYDIN |
Zemin Kat 9 |
|||
4 |
Gündüz |
1.Kat 130 |
Doç. Dr. Oğuz BAŞOL |
Arş. Gör. Metin PEHLİVAN |
Zemin Kat 30 |
|
Gece |
Doç. Dr. Oğuz BAŞOL |
Arş. Gör. Umut YERTÜM |
Zemin Kat 15 |
|||
Uluslararası İlişkiler Bölümü
|
1
|
Gündüz |
1.Kat 125 |
Dr. Öğr. Üyesi Nuri Gökhan TOPRAK |
Arş. Gör. Altuğ KOÇ |
Zemin Kat 13 |
2 |
Gündüz |
2.Kat 225 |
Dr. Öğr. Üyesi Emre OZAN |
Arş. Gör. Betül GÜLTEKİN |
Zemin Kat 24 |
|
3 |
Gündüz |
2.Kat 228 |
Dr. Öğr. Üyesi Sezin İBA GÜRSOY |
Arş. Gör. Dr. Bilal NERGİZ |
Zemin Kat 11 |
|
Gece |
2.Kat 231 |
Dr. Öğr. Üyesi İbrahim KALKAN |
Arş. Gör. Murat GÜNEYLİOĞLU |
Zemin Kat 13 |
||
4 |
Gündüz |
3.Kat 324 |
Dr. Öğr. Üyesi Gökhan ALBAYRAK |
Arş. Gör. Dr. Gülayşe ÜLGEN TÜREDİ |
Zemin Kat 19 |
|
Gece |
1.Kat 125 |
Dr. Öğr. Üyesi İhsan Ömer ATAGENÇ |
Arş. Gör. Nevin TÜRKER YILDIZ |
Zemin Kat 13 |